Ozvučovací systémy

Ozvučovací systémy2019-03-02T21:45:56+02:00

Ozvučovací systémy se používají i třeba v obývacím pokoji u domácího kina, v audiovizuální učebně školy nebo školící místnosti, ozvučení prodejen,  rozhlasu ve školách i evakuačních rozhlasech obchodních, administrativních center a výrobních podniků.

Evakuační rozhlas jde většinou ruku v ruce se systémem elektrické požární signalizace, zvláště v budovách  rozsáhlých s velkou koncentrací lidí. Spouští se automaticky s vyvoláním požárního poplachu, nebo ručně obsluhou. Mimo tuto jeho hlavní činnost může sloužit ke zlepšení nálady šířením reprodukované hudby, vyvolávání služebních hlášení, výzev rodičům ztracených ratolestí i zvonění na hodiny a přestávky ve školách. V privátních objektech pak k distribuci hudby v jednotlivých pokojích z centrálního zdroje. Nebo k vytvoření speciální prostorové zvukové kulisy u domácího kina.

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím