Kromě montáží bezpečnostních kamerpoplachových systémů stále hodně dodáváme domovní telefony. Nabízíme zdarma prohlídku objektu a dohodu zákazníkům přímo na míru. Potom následuje zdarma nabídka, případně její varianty. Samotná dodávka a montáž už jsou za peníze.

Pokud potřebujete zrenovovat stávající domovní telefon v bytovém domě nebo dodat nový videotelefon třeba do rodinného domku, umíme obojí.

Kabely ve stávajících rozvodech domácích telefonů jsou většinou v horším stavu. Nebojíme se je vyměňovat, protože nabízíme i digitální dvoudrátové systémy (Videx, bTicino – Legrand a  další.) Zde skutečně postačí dva vodiče od zvonkových tlačítek po domě s odbočkou do každého  bytu. Ze stávajících vodičů v domě se vždycky nějaké dva kvalitní vyberou.

Domovní telefony dnes umí samozřejmě víc než jen nechat návštěvu zazvonit a vpustit ji do domu (zabzučet). Pokud chcete, můžete mít ve svém bytě obrazovku s náhledem kamery na návštěvníka (tomu se říká videotelefon). Některý byt obrazovku má, jiný ne, je to variabilní. Také se často zřizuje zámek v domovních dveřích jako samozamykací. Tedy – když samozavírač (lidově Brano) zaklapne dveře, dojde ihned k jejich uzamčení. Nejsou jen zaklapnuté, ale uzamčené. Přitom zvenčí si otevřete klíčem a zevnitř klikou jako jinde, ani nepoznáte žádné zpoždění, když zámek automaticky bleskově odmyká. Takové zámky vyrábí například firma ABBLOY.

Možností v této oblasti je mnoho a je nejvhodnější vypracovat nabídku na míru. Jsme připraveni, kontaktujte nás.