Střežení přístupu do rodinného domu

Pro rodinné domky je to název trochu nadnesený. Především jde o zvonek nebo dorozumění od branky nebo vchodu do domu. Ještě kvalitnější jsou videotelefony, kdy návštěvníka nejen slyšíte, ale i vidíte.

Kamery ve videotelefonech, umístěných prakticky na ulici, jsou snadno napadnutelné. Proto nabízíme především antivandalské systémy, kde je kamera instalována tak, že ji vandal nikdy nenajde – není prostě vidět. Přesto jsou tyto systémy ve stejné ceně jako klasické.

Jiné řešení této situace je použití externí kamery, umístěné na domě. Taková kamera vidí nejen obličej návštěvníka, ale i jeho postavu, opodál stojící automobil a další návštěvníky. Z hlediska bezpečnosti se nám zdá vhodnější. Přitom obraz je sledován z malého monitorku videotelefonu stejně jako z kamery na brance. Nebo je prostě zobrazen na televizorech v domě, jako jeden z programů.Pokud u vás někdo zvoní a vy nejste doma, můžete si obrázek návštěvníka zpětně vyvolat z paměti videotelefonu. K dispozici jsou varianty barevné i černobílé.

Také pokud máte více vstupů nebo více uživatelů, můžeme Vám vyhovět. Především italské systémy jsou stavebnicové a tak mohou pracovat dokonce i částečně jako videotelefony, částečně jen jako audiotelefony.

Cenu kvalitního videotelefonu v barevném provedení, jeden vchod s jedním vnitřním monitorem, elektrickým zámkem pro dálkové otevření dveří,  včetně montáže v ceně od 15 tis.Kč.

2019-03-02T12:58:46+01:002.3.2019|