Teď je čas na přípravu

V Česku se rozjelo očkování a snad je vidět světýlko na konci tunelu. Do konce roku se možná náš život vrátí do původních kolejí. Ovšem koronavirus opět rozevřel nůžky mezi chudými a bohatými a vzroste kriminalita. Patříte mezi ty šťastnější (nebo schopnější), kteří měli našetřeno ? Budete se tedy o to více obávat o svůj majetek ?Jak se na tu dobu připravit ?

Lidé sedí doma a mohli by se nachystat na dobu, kdy opustí svoje domovy a půjdou zase do práce. Správci firem mají poloprázdné kanceláře a mohli by se připravit na dobu, kdy se všechno zase vrátí do normálu. Ve školách je málo žáků a bylo by potřeba opravit nefungující zařízení.

Pokud si necháte namontovat kamerový nebo bezpečnostní systém, až se zase vrátíte do práce, budete si kvůli tomu muset vzít dovolenou. Řemeslníci ve firmách a školách při instalaci dělají hluk a na to jsou prázdné místnosti ideální.

Ekonomika se po očkování zvedne, věří někteří ekonomové: zde.  A nastanou nové příležitosti. Měli bychom se na ně připravit.

2021-01-12T08:51:54+02:0012.1.2021|Novinky|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím