Jak najít dodavatele na internetu ?

U bezpečnostních systémů, jako jsou kamery nebo alarmy, se nabídka tvoří na míru. K tomu je nutná návštěva specialisty na objektu. Pokud chcete ušetřit čas a jen si vyžádáte nabídky mejlem, nemusí se vám to vyplatit.

Jako se to stalo našemu zákazníkovi – nechal si poslat nabídky jen na základě jeho laického vysvětlení a náhledu na objekt pomocí StreetWiew. Z nabídek “naslepo” si vybral tu nejlevnější a radoval se, jak to všechno dobře zařídil.  Když přijela montážní firma na místo, zjistila, že všechno je jinak. Montáž se protáhla do druhého dne a některé kamery musel nechat vyměnit za vhodnější typy. Ve finále ho montáž stála o 75% více než doufal. A protože si vybral nejlevnější firmu, systém mu brzo přestal fungovat a servisu se nedočkal. Řekli mu, že chyba je v jeho internetovém připojení.

Nakonec oslovil nás. Zaplatil sice další peníze, ale systém mu funguje a hlavně – ví, že se na nás může v budoucnu zase obrátit. Zahrnuli jsme ho do databáze a stal se naším zákazníkem č.3431.

2019-12-17T16:49:23+02:0017.12.2019|Novinky|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím