WiFi kamery

Wifi kamera je přesně to co potřebujete, pokud chcete mít oči i tam kde je zrovna mít  nemůžete. Ano, opravdu, wifi kamery jsou vlastně okem takového kamerového systému, který přijímá snímaná data prostřednictvím WiFi spojení. Přitom se může jednat jak o obraz, tak i zvuk. Objekt sledovaný wifi kamerou pak mohou autorizovaní uživatelé pozorovat všude tam, kde mají přístup k internetu (samozřejmě je ke sledování potřeba i nějaké přehrávací zařízení s připojením k internetu, jako je například telefonní mobil, tablet, stolní počítač nebo notebook).

S wifi kamerou tak můžete sledovat, co se děje u vás doma, na zahradě, na dvorku, nebo v garáži apod. WiFi kamery nejsou určené jen pro potřeby sledování domácností, ale zároveň také pro výrobní haly a jiná pracoviště, kde potřebujete dohled nad svými zaměstnanci, nebo z bezpečnostních důvodů. Wifi kamera je propojená s  internetovou sítí a dosahuje tak efektivní a rychlé kontroly daného místa.Důležitou roli hraje především ona rychlost, protože přenos wifi kamery můžete sledovat aktuálně, máte tak možnost být na místě včas, pokud se děje něco, co si vyžaduje vaši fyzickou přítomnost. WiFi kamery díky režimu day/night mohou snímat i v noci a to většinou za použití černobílého režimu nebo přisvětlovacích LED světel. Wifi kamery mohou zároveň sloužit i ke komunikaci s lidmi na vzdálených místech, s lidmi v nouzi, karanténě apod.

Pořiďte si také wifi kameru a vyzkoušejte si jaké to je, sledovat více míst najednou s pocitem bezpečí o váš majetek.

2019-03-02T14:12:56+02:002.3.2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím