Systémy firmy Jablotron

Domácnosti, sklady, pracovní místa a veškeré podobné prostory a majetek můžete ochránit, sledovat nebo automatizovat pomocí technologicky vyspělých zařízení od firmy Jablotron. Naše společnost používá tyto systémy od roku 1991 a pro řadu aplikací se tyto systémy hodí opravdu dobře.

Poplachové systémy (nebo také zabezpečovací systémy, alarmy) mohou být v bezdrátovém provedení. V těchto možnostech vede první ligu na našem trhu společnost Jablotron, výrobce poplachových systémů, které se instalují bez nutnosti použít kabely. Pokud už máte hotový dům a nechcete pokládat kabely, využijte tuto možnost. Systémy jsou spolehlivé a jejich ovládání je přizpůsobené českému trhu. Ať už se jedná o byt, garáž, chatu či obchod s alarmy od Jablotron se jejich bezpečí výrazně zvyšuje. GSM kamera firmy Jablotron se mimo jiné běžně používá i na střežení zahrad, dětí a nemocných osob.

Systémy jsou snadno napojitelné na bezpečnostní firmy nebo vám mohou předávat informaci o poplachu. Využívající k tomu GSM síť mobilních telefonů, Internet nebo telefonní linky. Jablotron nabízí také GSM kamery, které slouží pro ověření, zda je u vás poplach nebo jde jen o “falešný poplach” (tzv. videoverifikace).

Jablotron zároveň představuje různé typy automatického ovládání pro vaši domácnost. GSM ovládání firmy Jablotron vám například umožní dálkově ovládat zásuvku, která spustí vytápění před vaším příjezdem a zima vás tak nemůže překvapit. Máte rádi svůj trávník a chcete mu dopřát zavlažení i v době, kdy nejste doma? Jednoduše se o to za vás může postarat GSM ovládání od firmy Jablotron pomocí programovatelného zavlažování zahrady.

Autosortiment firmy Jablotron přijde vhod nejen v soukromém ale i pracovním životě. Pokud chcete mít své auto pod vlastním dohledem, nebo pokud takto chcete hlídat auta svých zaměstnanců, též není problém. Zabezpečení, monitorování vozidla nebo bezpečné parkování zprostředkované zvukovou signalizací, video obrazem či displejem jsou výhody pro vás, které vám pro zvýšení bezpečí a komfortu nabízí firma Jablotron.

2019-03-02T14:11:42+02:002.3.2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím