Vyhodnocovací sw pro docházku a přístup

Karty a čtečky s další technikou slouží pouze k záznamům do databáze. Pro vyhodnocení docházky je nejdůležitější správný software.

Při rozhodování o typu software je důležité si uvědomit, na kolik směn zaměstnanci pracují. Dále kolik jich je, kolik terminálů (vchodů) bude potřeba, kolik důvodů odchodu budete používat a kolik osob bude docházku kontrolovat a vyhodnocovat.

Větší systémy jsou nastavené v tzv.hierarchiích. Mistři na dílně kontrolují docházku svým podřízeným. Po vyřešení problémů ji uzavřou. Totéž provedou pro své podřízené i vedoucí technických úseků. Mzdová účetní pouze zkontroluje, že jsou všechny moduly uzavřeny a provede export dat. Tato data naimportuje do svého mzdového programu. Pokud mistři postupovali správně, mohou se výplaty rovnou tisknout.

01-14-11-02-47-24-pwk-vystup-dochazkyjpg.JPG

Většina moderních programů vyhodnocení docházky umožňuje dálkové připojení k datům, např. pomocí vnitřní počítačové sítě nebo pomocí Internetu. Slouží k tomu zpravidla Internetový prohlížeč. Po zadání příslušného hesla si zaměstnanec zobrazí “svou” docházku, včetně salda. Saldo je ukazatel odpracovaných hodin.

2019-03-01T22:21:49+02:001.3.2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím