Bezpečnostní kamery

Nemůžete být na dvou místech naráz, ale stále můžete z jednoho místa sledovat klidně i několik vzdálených míst, pokud na těchto místech máte bezpečnostní kamery.

Bezpečnostní kamery v dnešní době umí nahrávat obraz, stejně jako zvuk. Pořízená data bezpečnostní kamery nejen že odesílají na určenou adresu,ale mohou je samy i ukládat. Pro přenos k záznamovému zařízení slouží kabely, ale mohou se využít i kabely počítačové sítě. Vy tak můžete snímání bezpečnostní kamery či bezpečnostních kamer sledovat odkudkoli. Potřebujete k tomu pouze internet a nainstalovanou bezpečnostní kameru na místě, které chcete sledovat.

Bezpečnostní kamera má i preventivní funkci v odrazení zloděje od chráněného majetku. Jednoduše, pokud je na budově nainstalovaná bezpečnostní kamera, zloděj se může domnívat, že stejně kvalitně je zabezpečená i celá budova a svůj čin si tak rozmyslí a pokud ne, budete mít záznam jako důkaz. Záznam může obsahovat jak zvukový, tak video záznam.

Bezpečnostní kamera může být i chytře propojená s poplachovým systémem tak, že pokud  se spustí automatický alarm, bezpečnostní kamera se zapne a buď natáčí průběh trestného činu nebo pomůže bezpečnostní agentuře pomoci zjistit, že se nejedná o planý poplach.

Bezpečnostní kamery mohou být užitečné i tam, kde nedochází k žádné trestné činnosti. Bezpečnostní kamery se totiž často používají i ke sledování dětí nebo stavu nemocných lidí. Bezpečnostní kamery mohou také pomoci při zjišťování vzniku úrazu nebo škod na pracovišti. Využití bezpečnostních kamer je tak velice široké.

2019-03-02T13:16:26+02:002.3.2019|